SK Žízeň Petrovice - KMK Ujezd u Kunštátu 3:4 (1:2)

Proti Ujezdu jsme se chtěli zvednout, ale už začátek ukazoval, že to nebude tak lehké. Neměi jsme rozhodčího, a tak jsme podle pravidel nabídly tuto možnost hostujícímu týmu. Ten ji využil a za nás mohu říct, že pan rozhodčí z Ujezdu, odpískal velmi solidní zápas. Začli jsme velmi vlažně a asi po 15 minutách prohrávali 0:2. Pak ovšem zaúřadoval Roman a tečovanou střelou snížil na 1:2. Po vyrovnaném poločase jsme šli do druhé půlky s tím, že srovnáme a pokusíme se otočit zápas. A cos e nestalo, inkasovali jsme na 1:3. Po pár šancích na obou stranách začla naše silná tříminutovka, když Roman snížil na 2:3, a ihned po rozehrávce z rohového kopu Míra vymetl šibenici soupeřovi branky a náhle jsme byli na koni 3:3. Ale to by jsme nebyli my, abysme si zápas pohlídali a hráli na jistotu a hrrrr do předu. Z jedneho protiútoku soupeř po našem nedůrazu rozvlni počtvrté naši síť, a vítězství si pohlídal 3:4.

goly: 2x Zouhar R., Vintr

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Manoušek, Měšťan

rozhodčí: Záboj Pavel