výsledky 2015

kolo

datum

den

čas

domácí

hosté

výsledek

předkolo

21.3.

sobota

15:00

SK Žízeň Petrovice

Alupo Dolní Lhota

3:4

1.

28.3.

Sobota

16:00

Moravan Svitávka

SK Žízeň Petrovice

3:1

2.

11.4.

sobota

16:00

Sokol Drnovice

SK Žízeň Petrovice

14:3

3.

18.4.

sobota

16:00

SK žízeň Petrovice

SK JKP Olešná

2:2

4.

25.4.

sobota

16:00

Stars Letovice

SK Žízeň Petrovice

5:2

5.

2.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Pentaco Boskovice

1:4

6.

10.5.

neděle

10:00

FPO Blansko

SK Žízeň Petrovice

6:0

7.

16.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Alupo Dolní Lhota

0:7

8.

23.5.

sobota

17:00

TJ Šerkovice

SK Žízeň Petrovice

1:5

9.

30.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

TJ Rudka

4:3

10.

6.6.

sobota

17:00

FK Jabloňany

SK Žízeň Petrovice

 

11.

13.6.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

FK Deštná

 

12.

15.8.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Moravan Svitávka

 

13.

22.8.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Sokol Drnovice

 

14.

29.8.

sobota

17:00

SK JKP Olešná

SK Žízeň Petrovice

 

15.

5.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Stars Letovice

 

16.

12.9.

sobota

17:00

Pentaco Boskovice

SK Žízeň Petrovice

 

17.

19.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

FPO Blansko

 

18.

27.9.

neděle

10:00

Alupo Dolní Lhota

SK Žízeň Petrovice

 

19.

3.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

TJ Šerkovice

 

20.

11.10.

neděle

10:00

TJ Rudka

SK Žízeň Petrovice

 

21.

17.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FK Jabloňany

 

22.

24.10.

sobota

16:00

FK Deštná

SK Žízeň Petrovice

 

výsledky 2014

kolo

datum

den

čas

domácí

hosté

výsledek

přátelák

30.3.

neděle

14:00

TJ K20 Šošůvka

SK Žízeň Petrovice

2 : 7

1.

5.4.

Sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

Pentaco Boskovice

3 : 5

pohár

12.4.

Sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FPO Blansko

2 : 5

2.

19.4.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

Panthers Vanovice

3 : 4

3.

3.5.

sobota

17:00

TJ Sokol Letovice

SK Žízeň Petrovice

6 : 2

4.

10.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

FK Obora

2 : 0

5.

18.5.

neděle

10:00

SK JKP Olešná

SK Žízeň Petrovice

1 : 2

6.

24.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Piccolo Černá Hora

4 : 2

7.

1.6.

neděle

10:00

Kamnáři Študlov

SK Žízeň Petrovice

1 : 1

8.

7.6.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

FC Lhota u Lysic

5 : 3

9.

18.6.

středa

18:30

FC Stars Letovice

SK Žízeň Petrovice

5 : 2

10.

21.6.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

TJ Ultras Vysočany

6 : 2

11.

28.6.

sobota

17:00

FK Tuzemák

SK Žízeň Petrovice

3 : 4

12.

16.8.

sobota

17:00

Pentaco Boskovice

SK Žízeň Petrovice

4 : 3

13.

23.8.

sobota

17:00

Panthers Vanovice

SK Žízeň Petrovice

1 : 0

14.

30.8.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

TJ Sokol Letovice

3 : 0

15.

6.9.

sobota

17:00

FK Obora

SK Žízeň Petrovice

0 : 3

16.

13.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

SK JKP OLešná

2 : 2

17.

20.9.

sobota

17:00

Piccolo Černá Hora

SK Žízeň Petrovice

3 : 6

18.

27.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Kamnáři Študlov

2 : 2

19.

4.10.

sobota

16:00

FC Lhota u Lysic

SK Žízeň Petrovice

2 : 1

20.

11.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FC Stars Letovice

2 : 1

21.

19.10.

neděle

10:00

TJ Ultras Vysočany

SK Žízeň Petrovice

nehráno

22.

25.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FK Tuzemák

6 : 1

výsledky 2013

kolo

datum

den

čas

domácí

hosté

výsledek

1.

13.4.

Sobota

16:00

Sokol Drnovice

SK Žízeň Petrovice

2:4

2.

20.4.

Sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

MK Velké Opatovice

1:5

3.

27.4.

Sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

Sokol Šebrov

1:5

pohár

1.5.

středa

17:00

SK Žízeň Petrovice

LPP Lhota u Lysic

0:8

4.

4.5.

sobota

17:00

Brutal Kuničky

SK Žízeň Petrovice

1:3

5.

11.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Dlouhá Lhota

2:2

6.

18.5.

sobota

17:00

Panthers Vanovice

SK Žízeň Petrovice

0:0

7.

25.5.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

TJ Rudka

3:3

8.

2.6.

neděle

10:00

FPO Blansko

SK Žízeň Petrovice

5:1

9.

8.6.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

KMK Újezd u Kunštátu

3:4

10.

15.6.

sobota

17:00

FC Rozsíčka

SK Žízeň Petrovice

2:1

11.

22.6.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

FK Deštná

7:2

12.

17.8.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Sokol Drnovice

2:3

13.

24.8.

sobota

17:00

MK Velké Opatovice

SK Žízeň Petrovice

5:1

14.

31.8.

sobota

17:00

Sokol Šebrov

SK Žízeň Petrovice

7:1

15.

7.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Brutal Kuničky

4:5

16.

14.9.

sobota

17:00

FC Dlouhá Lhota

SK Žízeň Petrovice

3:1

17.

21.9.

sobota

17:00

SK Žízeň Petrovice

Panthers Vanovice

3:2

18.

29.9.

neděle

10:00

TJ Rudka

SK Žízeň Petrovice

5:0

19.

5.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FPO Blansko

2:1

20.

12.10.

sobota

16:00

KMK Újezd u Kunštátu

SK Žízeň Petrovice

0:1

21.

19.10.

sobota

16:00

SK Žízeň Petrovice

FC Rozsíčka

2:6

22.

26.10.

sobota

16:00

FK Deštná

SK Žízeň Petrovice

1:0