MK Velké Opatovice - SK Žízeň Petrovice 5:1 (1:0)

V klidném a fotbalovém utkání v Roudce jsme tahali opět za kratší konec, i když výsledek je až krutý vzhledem k předvedené hře našeho týmu, který opět přijel v značně okleštěné sestavě vinou zraněných, dovolených a ostatních povinností. Hned na začátku bylo vidět, že domácí jdou za vítězstvím, pár přihrávek střel a Roman v bráně měl co dělat, asi po 15 minutách zcela osamocený hráč před naší bránou 1:0. Po té jsme hráli spíše my a pouze naše neschopnost zavinila, že jsme z několika slibných šancí netrefili snad ani bránu, několikrát ani síť za brankou;) Do druhépůle jsme vstoupili velmi dobře, když jsme si vypracovali několik slibných šancí, bez úspěchu a jak říká starý fotbalový zákon: "nedáš dostaneš". Protiútok, faul, standartka, gól 2:0. Další střela 3:0, Samotný hráč před bránou 4:0. A z další šance 5:0. To všechno domácí stihli během 10 minut. To už jsme si říkali ať je konec, 33. minuta a pěkná kombinace přes Romana na Zdenka a ten zavěsil a připsal si hned v prvním zápase za náš tým premiérovou branku a pro nás četný a zasloužený úspěch 5:1.

Touto prohrou jsme se sesunulido sestupového pásma a máme co dělat abysme se pokusili z něj vyplout.

gól: Benke

sestava: Skoták R., Čupr, Vybíhal, Benke, Zouhar R., Měšťan, Žižan, Hlaváček, Doležel