BRUTAL Kuničky/Újezd - SK Žízeň Petrovice 1:3 (0:1)

Krásného sobotního dne jsme vyjeli na venkovní utkání do nedalekého Ujezdu u Boskovic, kde svá domácí utkání hraje družstvo Brutalu Kuničky/Ujezd. Přijeli jsme v dobré náladě s 11 hráči, což se nakonec ukázalo jako stěžejní. Utkání jsme nezačali příliš dobře, neboť jsme byli pod tlakem domácích, Roman si připsal pár úspěšných zákroků. Asi po 15 minutovém tlaku jsme s ekonečně dostali do hry a hned z toho bylo pár nebezpečných situací. Asi v 25. minutě vybojoval Michal míč po chybném odkopu domácího gólmana, přihrál Martinovi a ten nechytatelnou střelou z 15 metrů nedal brankáři šanci 0:1. Do druhé půlky jsme nastoupili  s tím, že budem hrát ze zabezpečené obrany a zkusíme udeřit z brejků, ovšem realita byla jiná, asi 15 minut jsme soupeře nepustili z jeho vlastní poloviny a byla jen škoda, že jsme toho nedokázali využít víc než jen jedním gólem. Roman zahrával rohový kop, před brankou našel Toma a ten svou první letošní brankou rozvlnil síť domácích 0:2. Jakoby nás ten gól ukolébal. Domácí nás sevřeli a my se nestačili otáčet jak jsme koukali na jejich kolotoč. Střela vedle, střela do Romana a pořád dokola. Rozhodčí říká 8 minut do konce a my inkasujem, nepokrytý hráč střelou k pravé tyčce nedává Romanovi šanci 1:2. Tlak domácích pokračoval a jen štěstí nebo nemohoucnost soupeře nás ochránila před vyrovnáním. Jednu takvou střelu Roman chytl, rozehrál ze země našel Martina a ten tečí rozvlnil síť domácích 1:3. Konec zápasu. Tento zápas jsme naší bojovností zvládli a odvezli jsme si důležité 3 body.

Goly: 2x Hlaváček, Čupr

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Vybíhal, Zouhar I., Fabiánek Jan, Fabiánek Jiří