TJ Rudka - SK Žízeň Petrovice 5:0 (2:0)

V neděli jsme odehráli zápas na horké půdě v Rudce. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme vyhrát a tím se dostat ze sestupové pozice právě před soupeře z Rudky. Bohužel začátek zápasu nám nevyšel a domácí šli po 3 minutách hry do vedení 1:0. Myslím že Rudka si vytvářela více šancí a ještě v prvním poločase navýšila svůj náskok na 2:0. Druhou půli delší dobu trvalo stejné skóre jaké bylo v poločase a my si vytvořili i nějaké ty šance, jenže jsme netrefovali branku a nebo to nemělo razanci. V polovině druhého poločasu Rudka vstřelila další gól a už to s námi nevypadalo vůbec dobře a když pak vsítili na 4:0 bylo úplně jisté, že tento zápas nevyhrajeme. Chtěli jsme dát aspoň jeden gól jenže se tak nestalo a soupeř na konci zápasu navýšil na konečných 5:0. Tento výsledek pro nás znamená, že už jen stěží udržíme tuto soutěž a pravděpodobně sestoupíme. Ale zbývá odehrát ještě 4. kola, takže musíme zkusit se o to poprat a udržet se.

sestava: Skoták R., Čupr, Žižan, Skoták M., Vintr, Vybíhal, Zouhar I., Hajný, Benke, Hlaváček