SK Žízeň Petrovice - Panthers Vanovice 3:2 (2:0)

V sobotu 21.9. jsme na domácí půdě přivítali tým z Vanovic. Po 5 neúspěšných kolech jsme potřebovali konečně prolomit šňůru porážek, což se nám nakonec i povedlo po výhře 3:2. První gól dali domácí konkrétně Roman Zouhar pěknou střelou z úhlu překonal gólmana hostí. I druhý gól dala v poločase Žízeň a opět to byl Roman, který si letos jde pro zlatou kopačku Petrovic. Takže v poločase jsme vedli 2:0. Na začátku druhé půle nic nenasvědčovalo tomu, že by jsme měli prohrát a když Rosťa dával gól na 3:0 vypadalo to velmi slibně. Ovšem Vanovice nechtěli dat kůži zadarmo a jejich velmi ofenzivně naladěný brankář snížil na 3:1. Bohužel pro nás během dalších pár minut jsme dostali opět gól a skóre bylo 3:2 stále v náš prospěch. A už to vypadalo na dramatický konec zápasu. Naštěstí už žádné góly nepadli, a tak zápas skončil 3:2 pro domácí Žízeň. Doufejme že se nám podaří navázat na konečně vítězný výsledek i v dalším kole proti týmu TJ Rudka na soupeřově hřišti.

góly: 2x Zouhar R., Hajný

sestava: Skoták R., Skoták M., Vitoul Viktor, Vintr, Benke, Zouhar R., Manoušek, Čupr, Hajný, Žižan, Hlaváček, Fabiánek Jiří

rozhodčí: Manoušek