SK Žízeň Petrovice - MK Velké Opatovice 1:5 (0:2)

Po půl roce jsme se opět utkali s týmem z Opatovic a opět se stejným výsledkem 1:5, avšak hra oproti podzimu byla diametrálně odlišná. Na podzim jsme chtěli, dřeli a soupeř nás zaslouženě přehrál. V sobotu byl rozdíl v tom, že jsme nechtěli, alespoň to tak na hřišti vypadalo, ale i tak soupeř zaslouženě vyhrál. Po chybě v naší obraně padl jeden gól, poté  díky naší nedůslednosti druhý gól. Do druhé půle jsme šli s tím, že nic není ztracené, soupeře jsme asi 10 minut nepustili za půlku, ale jeden brejk stačil a byl stav 0:3, po pár minutách krásný aut soupeře a nechytatelná hlavička pod břevno 0:4. Asi 10 minut před koncem přišla naše chvíle. Franta vybojoval míč u rohového praporku a pozemní střelou překonal brankáře, ale bylo už příliš pozdě. Opatovice přidali ještě jeden gól a mohli spokojeně jít na pár škopků;) Asi bych se měl omluvit za předvedený výkon, ale každý tým si vybere slabou chvilku, tak snad už příští týden ukážeme, že jsme se poučili z chyb, a že do míče kopnout umíme. Žízni zdar!

góly : Kubík

sestava : Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Vybíhal, Zouhar I., Fabiánek Jan, Manoušek, Kubík

rozhodčí : Doležel