SK Žízeň Petrovice - FK Deštná 7:2 (0:1)

V pátek 21.6. od 18:00 jsme sehráli poslední jarní kolo na domácím hřišti. Soupeř z Deštné nám vyhověl na žádost o přeložení a za divácké podpory s emohlo začít hrát.  Teplota vzduchu a svit slunce nikomu na hřišti hru neusnadnil. Zápas jsme začli velmi aktivně, ale dopláceli jsme na naši nemohoucnost, která se s námi táhne již několik zápasů a v některých případech i na málo pohybu. A přišel trest, skákající míč, zaváhání Romana v brance a gól na 0:1. Jinak můžeme podotknout, že první půle byla celkem nuda;) Poslední poločas jara začal, naše hra se změnila, začli jsme aktivně napadat a soupeř začal mít na našem úzkém hřišti problémy. Netrvalo dlouho a Ivan vyrovnal 1:1. V dalším průběhu hry se skore otočilo v náš prospěch až do stavu 3:1 pro nás (střelce si už nějak nepamatuji). Standartka soupeře z půlky, nepokrytý hráč před naší brankou a snížení na 3:2. Soupeř se nadechoval k tlaku a jednu z jeho střel Roman chytil, vyhodil si míč mimo vápno a nakopl ho na bránu a k údivu všech skončil za jinak výborně chytajícím brankářem hostí. Kluci z Deštné se už asi odevzdali a Váňa mohl zkompletovat hattrick. Konečné skóre 7:2. Po půlce soutěže jsme zjistili, že se opravdu dá hrát s každým, a tak můžem doufat že podzimní část, kterou začínáme 17.8. v Drnovicích, bude bodově aspoň tak úspěšná jak ta jarní.

góly: 3x Zouhar I., Skoták R., Čupr, Žižan, Hlaváček

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Hlaváček, Vintr, Zouhar I., Fabiánek Jan, Manoušek, Měšťan

rozhodčí: Manoušek