SK Žízeň Petrovice - FC Rozsíčka 2:6 (2:1)

Ve čtvrtek 17.10. jsme se utkali s týmem FC Rozsíčka. Nastoupili jsme v počtu 12 lidí a bez vykartovaného Ivana. Rozsíčka byla před nasši zápasem na třetím místě, tudíž by se dala označit za favorita, ale my jsme se nechtěli dat zadarmo. První poločas přinesl celkově 3 góly a celkově vyrovnanou hru. Bohužel pro nás soupeř dal první gól a na našem hřišti téměř od začátku vedl. Ovšem v půlce první půlky Roman Zouhar srovnal na 1:1 a začínalo se od začátku. Střelou z půlky závěrem prvního poločasu Jiří Fabiánek otočil na 2:1 pro domácí. Po poločase se ale stalo něco co asi nikdo z nás nečekal. Padlo dalších 5 gólů. bohužel všechny do naší sítě a tudíž jsme zápas prohráli 6:2(průběh akcí si již nepamatuji:D). V posledním kole zajíždíme do Deštné, kde nám již s největší pravděpodobností o nic nepůjde, jelikož touto prohrou jsme se odsoudili k téměř jistému sestupu.

góly: Zouhar R., Fabiánek Jiří

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Manoušek, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Fabiánek Jiří, Měšťan, Benke, Vybíhal, Kubík

rozhodčí: Obalil