SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC ROMA Olešnice 5:1(2:1)

Utkání 15.kola jsme v domácí aréně  přivítali tým FC ROMA Olešnice.Žízeň se sešla v hojném počtu z delší marodky se vrátil mezi 3 tyče Zdena Kalous a rozehrávat po operaci kolene se zkouší také Vlasta Nečas.

K zápasu jsme přistoupili jak máme ve zvyku dost vlažně což se brzy ukázalo,že nebude dělat dobrotu protože hosté dojeli ve značně omlazené sestavě a lítali po celém hříšti.Jak to nazval jeden z hostujicích hráčů přece ty moravská bříška musíme uběhat :D Po poločase který pro nás skončil výsledkem 2:1 bylo na některých hráčích vidět,že toho mají plné zuby.Do 2.poločasu jsme šli,že hru uklidníme a přídáme další branky a zápas rozhodneme v náš prospěch,naštěstí hostům docházel kyslík a my přdali další 3 branky. Konečný výsledek 5:1 a povinné 3 body.

Sestava:Kalous Zdeněk,Bouda Jan,Nečas Josef,Skoták Martin,Nejezchleb Martin,Měšťan Libor,Čupr Tomáš,Suchý Jiří,Vlastimil Nečas,Novotný David

Branky:2xSuchý Jiří,Nečas Josef,Nečas Vlastimil,Novotný David

Asistence:Suchý Jiří,Nečas Vlastimil,Kalous Zdeněk,Měšťan Libor