SK Žízeň Petrovice - FC Dlouhá Lhota 2:2 (0:0)

Za deštivého počasí jsme se utkali s Dlouhou Lhotou. Od ranních hodin deštěm obdarovaná umělka věstila, že to bude náročný zápas, a že budem muset omezit hru po zemi, neboť míč bude pěkně klouzat. Deset našich hráčů hned od začátku ukazovalo, že by to pro nás nemusel být špatný zápas, ovšem po pár kombinacích a nebezpečných centrech jsme nebyli schopni vystřelit, a když už, tak daleko nad a zřídka do náruče hostujícího gólmana. Hosté byli nebezpečnější, ale Roman vše polapal. Druhá půle začla spatně a snad z první střely z poza vápna jsme dostali gól 0:1. Naštěstí jsme měli Libora, který do 5 minut ukázal svoje buldočí vlastnosti a míč dokopal do soupeřovy brány 1:1. To nebylo z naší strany vše, Radim se dostal k míči a ránou z patnácti metrů vymetl všechny pavučiny za bezmocným brankářem 2:1. Bylo asi 15 minut do konce, když jsme šli do brejku 3 na 1, kde skončil? V autu. Z protiútoku soupeř nastřelil tyč. Z naší strany to již bylo vše a přišel tlak hostů, který byl po zásluze korunován vyrovnávajícím gólem, soupeř rozehrál roh a nekrytý hráč nedal Romanovi šanci 2:2. Nakonec asi zasloužený výsledek pro oba mančafty. Dokázali jsme, že se vracíme k naší hře, která nás zdobila poslední sezony a snad v tomto trendu budem pokračovat třeba již v dalším kole proti Vanovicím.

Branky: Libor, Many.

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Hlaváček, Vintr, Vybíhal, Manoušek, Fabiánek Jiří, Měšťan

rozhodčí: Hajný