SK ŽÍZEŇ PETROVICE-FC ARTIS BEDŘICHOV 7:3(5:1)

V posledním domácím zápase před letní pauzou jsme velkém vedru  přívítali v žíznivé aréně tým Bedřichova,hosté dojeli v počtu 8 hráčů,aby jsme nebyli pozadu my se sešli v 7 lidech.

Od začátku zápasu jsme kupodivu byli lepším týmem a hru kontrolovali první poločas skončil 5:1. Do 2 poločasu jsme šli s tím,že nějaké góly přidáme a necháme vyniknout gólmana Nejezchleba,který si stěžoval,že nemá žádnou práci :D Což se nám podařilo a ve 2 poločase lovil míč ze své svatyně hned 2x.
Po roce se k fotbalu vrátila naše zahraniční akvizice Stano Ferletjak a hned se uvedl gólem,kapitán Suchý byl také při chuti a vystřelil si hattrick.

Sváteční střelec Jan Bouda přidal 2 branku v sézóně když si zkušeně "naběhl" na rohový kop,2x se ještě trefil Tomáš Čupr a bylo z toho cenné vítězství 7:3.

Sestava:Nejezchleb Martin,Bouda Jan,Nečas Josef,Čupr Tomáš,Měšťan Libor,Ferletjak Stanislav,Suchý Jiří

Góly:3xSuchý,2xČupr,Bouda,Ferletjak

Asistence:3xMěšťan,2xSuchý,Čupr