FPO Blansko - SK Žízeň Petrovice 5:1 (1:1)

Do Blanska jsme jeli s úmyslem potrápit favorita, což se nám celý prvnípoločas dařilo, když v 10. minutě po autovém vazování vstřelil při svém premiérovém zápase za Žízeň gól Viktor. V další naší šanci se ocitl Roman, ale asi z 12 metrů trefil pouze břevno. Většina prvního poločasu se odehrávala ve středu hřiště s minimem střel na obou stranách. V jedné z mála šancí první půlky se útočník soupeře prosadil přes našeho obránce a prostřelil bezmocného Romana v naší bráně. V druhé půli jsme chtěli praktikovat stejný fotbal, který na domácí platil. Realita byla ovšem jiná. Rozehrávka druhého poločasu, série narážeček, nešťastná teč, jesličky gólmana a domácí vedli 2:1. Rozehrávka autu od naší brány a jasná Romanova chyba, když namazal přímo soupeři a ten se nemýlil 3:1. Další naše chyba, zbytečná ztráta míče a 4:1. Náš zmar dokonal po další chybě v naší obraně dalším gólem náš soupeř a konečné skóre se zastavilo na čísle 5:1. Nějaké šance jsme měli, ale ty bez problémů likvidoval domácí brankář. Závěrem, prohra až moc krutá, ale určitě ne nezasloužená.

gól: Vitoul Viktor

sestava: Skoták R., Vitoul Viktor, Zouhar R., Čupr, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Fabiánek Jan, Kubík, Fabiánek Jiří, Vitoul Vilém