FC Rozsíčka - SK Zízeň Petrovice 2:1 (0:1)

K zápasu na horkou půdu do Rozsíčky jsme vyjeli 3 auty a i s množstvím fanoušků, kteří se přemístili ze závodů VCB v požárním útoku z nedalekého Horního Poříčí. V krásném areálů vonícím vepřovou kýtou a lahodným pivkem jsme začali odvážně. Naše šance a zodpovědná obranná fáze nedala soupeři nejmenší šanci udeřit a to asi až do 20 minuty,kdy šel soupeř v přečíslení 2 na 1, ale špatnou finální přihrávku Roman lapil. Z protiútoku druhý Roman v naší sestavě vystřelil z poza vápn aa na tečovanou střelu po zemi neměl domácí lapač šanci 0:1. Zhruba ve 30. minutě výborná situace z Martinovi kuchyně a najednou přečíslení, ve kterém jsme ale zaváhali a náskok nenavýšili. Prvnípůle byla vyrovnaná, ale více střel bylo od našich útočníků. Po cigárce, pivku a cole začla druhá půle a její začátek nevěstil nic dobrého. Naše slabší pětimunutovka dovolila soupeři otočit vývoj zápasu. Nejdříve zcela nepokrytý útočník domácích z blízky podél stojné nohy nedal Romanovi šanci a posléze výborně pískající sudí domácích nepřehlídl Hanzovu ruku a kopala se zasloužená penalta. Roman si na ni sáhl, ale zabránit gólu nedokázal. Od této doby jsme soupeře do žádné větší šance nepustili, ale totéž se dá říct i o domácích hráčích. Slabá chvíle si vybrala svou daň a vyrovnaný zápas vyhráli po zásluze zatím suveréní domácí.

gól: Zouhar R.

sestava: Skoták R., Zouhar R., Čupr, Žižan, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Vybíhal, Zouhar I., Manoušek