FC Dlouhá Lhota-SK Žízeň Petrovice 3:1 (1:0)

První poločas začínal výkopem hostujiciho týmu a ten se dostal i do první větší šance tohoto zápasu, když Fery rozehrával roh a Tom se dostal do zakončeni, ale trefil jen soupeřového brankáře a ani dorážející Lahváč míč nedostal za brankovou čáru. Potom byly příležitosti na změnu skore na obou stranách, ale ani jeden tým je nedokázal využít. Až přibližne v polovině poločasu skórovali domácí a stav byl 1:0. Tento výsledek vydržel až do samotné půle zápasu. Do druhé půlky sme nastupovali s tím, že zkusíme otočit výsledek v náš prospěch. Po nějakých 10 minutách druhého poločasu se dostal do zakončení Hans a svým prvním gólem sezony srovnal stav na 1:1. Bohužel už jsme další gól nedali a jelikož jsme měli problémy se vracet z útoky zpět do obrany, tak nám soupeř utekl a dával 10 minut před koncem na 2:1 pro domácí. Přes všechnu snahu vyrovnat se nám to nepodařilo a soupeř na konci zápasu zvýšil svůj náskok na konečných 3:1.

sestava: Zouhar R., Čupr, Žižan, Skoták M., Hlaváček, Vintr, Vybíhal, Kubík, Doležel